Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/timetax/domains/time2work.com.pl/public_html/wp-content/plugins/plugin-oferty/lib/init.php on line 21

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/timetax/domains/time2work.com.pl/public_html/wp-content/themes/time2work/header.php on line 11
Pracodawco, co możesz zyskać dzięki usługom agencji zatrudnienia? - Time2Work

Pracodawco, co możesz zyskać dzięki usługom agencji zatrudnienia?

07

Luty

W przeciągu ostatnich kilku lat w Polsce odnotowano wzrost liczby powstających agencji pracy. A korzystanie z usług biur pracy zyskuje na popularności; zarówno wśród osób aktywnie poszukujących pracy jak i potencjalnych pracodawców. W tej sytuacji warto się zastanowić co w rzeczywistości napędza ten mechanizm i jakie są korzyści płynące z tego typu współpracy? W przypadku osób poszukujących stałego, tudzież tymczasowego zatrudnienia sprawa jest w zasadzie prosta. Kandydat zgłasza się do agencji z wszelkimi potrzebnymi dokumentami poświadczającymi jego wykształcenie oraz CV dokumentującym przebieg kariery zawodowej, a agencja poszukuje odpowiedniej oferty zatrudnienia w posiadanej przez siebie bazie danych.
W odniesieniu do usług świadczonych na rzecz pracodawcy agencje zatrudnienia mają o wiele większe spektrum działania. Przede wszystkim, korzystanie z usług profesjonalistów znacznie zwiększa szanse pracodawcy na zatrudnienie idealnego profilowo kandydata, spełniającego stawiane mu wymagania. Ponadto znacznie ogranicza biurokrację firmową ponieważ w schemacie działania agencja – pracownik – przedsiębiorca, to agencja pełni funkcję pośrednika i tym samym gromadzi nadsyłane aplikacje i dokonuje wnikliwej oceny predyspozycji kandydatów. Istotnym atutem tego typu kooperacji jest także fakt, iż agencja jako podmiot niezależny i ukierunkowany jest w stanie prowadzić równocześnie kilka projektów rekrutacyjnych, co także znacząco podwyższa szanse na pozyskanie wykwalifikowanego pracownika.

Time2work sp. z o.o proponuje dwojaki sposób współpracy z pracodawcą: poza przedstawioną powyżej usługą dotyczącą samego procesu rekrutacji, w ofercie znajduje się także możliwość leasingu pracowniczego. Ta forma współpracy w relacji  agencja- pracodawca jest najczęściej wybieraną przez klientów formą, wówczas gdy pojawia się nagła potrzeba zatrudnienia dużej liczby pracowników np. podczas prac sezonowych, w szczególności w branżach produkcyjnych. Leasing pracowniczy poza znacznym odciążeniem administracyjnym firmy, dodatkowo wpływa pozytywnie na racjonalizację kosztów pracy, gdyż przedsiębiorstwo ponosi jedynie wydatki związane z rzeczywistym czasem przepracowanym przez pracownika.
Reasumując, zarówno zlecenie przeprowadzenia zewnętrznego procesu rekrutacyjnego jak i  leasing pracowniczy to odciążenie pracodawcy w procesie budowanie zespołu. Każda forma współpracy niesie ze sobą inne korzyści.

W razie  dalszych pytań dotyczących całości oferty firmy Time2Work zapraszamy do kontaktu pod adresem opole@time2work.com.pl lub numerem telefonu: +48 668 805 134.

X

Zapytaj o ofertę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych zgodnie z treścią

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji marketingowych dotyczących usług firmy time2work sp. z o.o. Administratorem przekazanych danych osobowych jest time2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do podanych danych osobowych włączając w to prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

X

Aplikacja na:

Dane kontaktowe

imię

nazwisko

płeć

telefon

email

Administratorem przekazanych danych osobowych jest Time2Work Sp. z o.o. więcej informacji

Administratorem przekazanych danych osobowych jest time2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Dane będą przetwarzane w oparciu o ustawę Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (tekst jedn.: Dz.U. 2016 poz. 1666) w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i tymi organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do moich danych osobowych włączając w to prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.